znaki ewakuacyjne z opisem


Sklep Techem Znaki od wielu lat nie tylko produkuje, ale również prowadzi dystrybucję znaków bezpieczeństwa. Tego typu piktogramy to kluczowy element struktury bezpieczeństwa która powinna obowiązywać w większości budynków. Nasze długoletnie doświadczenie rozbudowywane na przestrzeni 25 lat aktywnej działalności na rynku związanym z produktami BHP, jest gwarancją jakości oznaczeń, które oferuje nasza firma. Staramy się, aby sprzedawane przez nas znaki bezpieczeństwa były stworzone z najtrwalszych materiałów, które będą służyły przez długi czas. Znaki BHP oferowane przez nasz sklep są drukowane na specjalnych foliach fotoluminescencyjnych, których luminescencja jest znacznie wyższa, przez co, nawet przy braku źródła światła zaczynają świecić w ciemności, nadal pełniąc swoją kluczową funkcję.

sklep.techemznaki.pl - znaki ewakuacyjne

Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań sprowadzanych prosto z zachodniej granicy, nasza firma jest jednym z czołowych producentów oraz dystrybutorów oznaczeń typu znaki ostrzegawcze BHP, naklejki BHP oraz wielu innych produktów związanych z bezpieczeństwem. W naszym sklepie znajdują się znaki BHP w różnych kategoriach, w zależności od potrzeb klienta.

Nasze znaki bezpieczeństwa posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz oświadczenia, dzięki temu nasi konsumenci mogą mieć pewność, że do ich rąk oddajemy produkty, które spełniają wszelkie wymagane standardy. Grafiki stosowane podczas druku odpowiadają najnowszym normom, które są wiążące nie tylko w Polsce, ale również i w Unii Europejskiej.

Osoby, które potrzebują produktów takich jak naklejki BHP a także znaki ostrzegawcze BHP, warto, żeby zapoznały się z szeroką ofertą sklepu Techem Znaki, gdzie bez problemu można znaleźć odpowiednie zabezpieczenia do zakładów pracy oraz miejsc publicznych.

Top