tasma antyposlizgowa


Sklep Techem Znaki Produkty Bezpieczeństwa Pracy od wielu lat nie tylko produkuje, ale również prowadzi dystrybucję znaków bezpieczeństwa. Tego typu piktogramy to kluczowy element struktury bezpieczeństwa, która obowiązuje w większości budynków. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte przez 25 lat aktywnej działalności na rynku związanym z produktami BHP, jest zapewnieniem jakości oznaczeń, które posiadamy w naszej ofercie. Dbamy o to, aby dystrybuowane przez nas znaki bezpieczeństwa były wykonane z najtrwalszych materiałów, które będą mogły służyć naszym klientom przez wiele lat. Znaki BHP oferowane przez nasz sklep, są drukowane na wytrzymałych foliach fotoluminescencyjnych, które posiadają większe parametry luminacji, przez co, w przypadku nagłego odcięcia dopływu światła zaczynają świecić w ciemności, w dalszym ciągu spełniając swoją kluczową funkcję.

sklep.techemznaki.pl - taśma antypoślizgowa

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom sprowadzanym prosto z Niemiec, nasza firma to jeden z czołowych producentów oraz dystrybutorów produktów takich jak znaki ostrzegawcze BHP, naklejki BHP oraz wielu podobnych oznaczeń bezpośrednio związanych z bezpieczeństwem. W naszym sklepie sprzedajemy znaki BHP w kilkunastu kategoriach, odpowiadając na potrzeby konsumentów.

Znaki bezpieczeństwa dostarczane przez nasz sklep posiadają wszystkie niezbędne oświadczenia oraz certyfikaty, ze względu na to osoby, które kupują nasze oznaczenia mogą mieć stuprocentową pewność, że w ich ręce trafiają produkty, które spełniają wszelkie wymagane przepisy oraz standardy. Grafiki produkowane przez nas odpowiadają najnowszym normom, które są wiążące nie tylko w Polsce, ale również i w Unii Europejskiej.

Osoby, które poszukują produktów takich jak naklejki BHP oraz znaki ostrzegawcze BHP, z pewnością zainteresuje szeroka oferta sklepu Techem Znaki, gdzie można zaleźć wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Top