naklejki bhp


Sklep Techem Znaki przez długie lata nie tylko produkuje, a także jest dystrybutorem znaków bezpieczeństwa. Tego typu piktogramy to kluczowy element struktury bezpieczeństwa która powinna obowiązywać w większości budynków. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte przez 25 lat aktywnej działalności na rynku związanym z produktami BHP, jest gwarancją jakości oznaczeń oferowanych przez naszą firmę. Staramy się, aby sprzedawane przez nas znaki bezpieczeństwa były wyprodukowane z najtrwalszych materiałów, które będą mogły służyć naszym klientom przez wiele lat. Znaki BHP oferowane przez nasz sklep są drukowane na specjalnych foliach fotoluminescencyjnych, których parametry luminacji są znacznie wyższe, przez co, w przypadku nagłego odcięcia dopływu światła zaczynają świecić w ciemności, w dalszym ciągu pełniąc swoją kluczową funkcję.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom importowanym prosto z Niemiec, nasza firma jest uznawana za jednego z czołowych producentów, a także dystrybutorów oznaczeń takich jak chociażby znaki ostrzegawcze BHP, naklejki BHP oraz wielu innych produktów związanych z bezpieczeństwem. W hurtowni sprzedajemy znaki BHP w różnych kategoriach, odpowiadając na potrzeby naszych konsumentów.

Nasze znaki bezpieczeństwa posiadają wszystkie niezbędne oświadczenia oraz certyfikaty, dzięki czemu nasi konsumenci mają pewność, że w ich ręce trafiają produkty, które spełniają wszelkie wymagane przepisy oraz standardy. Grafiki, które stosujemy są w zgodzie z normami, które są wiążące nie tylko w Polsce, ale również i w Unii Europejskiej.

Każdy, kto potrzebuje produktów takich jak naklejki BHP i znaki ostrzegawcze BHP, powinny zapoznać się z szeroką ofertą sklepu Techem Znaki, gdzie można zaleźć wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Top